E-shop

Prihlásení užívatelia

Užívateľ

Heslo

Zaregistrujte sa.

Hlavná stránka > Eshop > Ponuka > PONOŽKY

PONOŽKY

Naše ponožky sú navrhnuté tak, aby splňovali tie najnáročnejšie požiadavky kladené na tento druh odievania. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré v svojej spojitosti zabezpečujú pohodlie, dokonalosť v odvode vlhkosti, perfektnú tepelnú izoláciu a dlh

Ponožky Snaker bamboo

Univerzálna nízka letná ponožka. Na špičk, päte a chodidle je mikroplyš. Majú odvetraný prihlavok, fixovací pásik cez priehlavok a jazýček na zadnej časti lemu. Vďaka zloženiu materiálu majú maximálnu odolnosť proti zápachu.

 

Materiál: 50% vlákno z bambusu + 40% polypropylén + 10% Elastan

Cena s DPH: 5,00 €

Ponožky LOW Lowly sox

Univerzálna nízka letná ponožky. Sieťovaný ovetraný nart. Fixovací pásik cez nart.

Materil :  85% ClimaWell / 5% polypropylen/ 5% polyamid  / 5% Elastan

Clima Well je polypropylén s aktívnymi biogénnymi iontami striebra ( Ag+)  implantovanými do jadra priadze. Táto úprava je trvalá na celú živostosť vlákna. Clima Well zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Udržuje prirodzenú biologickú  mikroklímu pokožky a pomáha eliminovať nepríjemný zápach. Clima Well je úplne netoxický a zdravotne nezávadný. Ako každý funkčný materiál je Clima Well prirodzene nenavlhavý s dobrým transprtom vlhkosti a rýchlym schnutím. Striebro v jadre Clima Well tak pôsobí  antistaticky, pomáha pri hojení rán a odrenín napokožke. Vďaka technlógií výroby je Clima Well prekvapivo odoný voči treniu. Vlákno je pritom dore recyklovateľné

Cena s DPH: 4,50 €

Ponožky Cycling sox

Cyklistické ponožky. Zosilnená päta a špička. Sieťovaný odvetraný priehlavok s fixovacím pásom. Vyrobené z materiálu ClimaWell. ClimaWell je polypropylen s aktívnymi biogennými iónmi striebra implantovanými do jadra priadze. Táto úprava je trvalá po celú dobu životnosti vlákna. ClimaWell zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Udržuje prirodzenú biologickú mikroklímu pokožky a pomáha eliminovať nepríjemný zápach. Je netoxiický a zdravotne nezávadný. Ako každý funkčný materiál materiál je Climawell prirodzene nenasiakavý s dobrým transportom vlhkosti a rýchlym schnutím. Ióny striebra pôsobia antistaticky a pomáhajú pri hojení rôznych rán a odrenín. Vďaka technológii výroby je ClimaWell prekvapivo odolný voči oderu. Vlákno je pritom aj dobre recyklovateľné. Materiál: 60% ClimaWell + 20% CoolMax + 10% PAD + 5% PP + 5% Elastan.

Cena s DPH: 5,90 €

Ponožky WLK Walking sox

Turistická letná ponožka s mikroplyšom na chodidle, špičke a päte. Sieťovaný odvetraný priehlavok s fixovacím pásom. Vyrobené z materiálu ClimaWell. ClimaWell je polypropylén s aktívnymi biogennými iónmi striebra implantovanými do jadra priadze. Táto úprava je trvalá po celú dobu životnosti vlákna. ClimaWell zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Udržuje prirodzenú biologickú mikroklímu pokožky a pomáha eliminovať nepríjemný zápach. Je netoxiický a zdravotne nezávadný. Ako každý funkčný materiál materiál je Climawell prirodzene nenasiakavý s dobrým transportom vlhkosti a rýchlym schnútim. Ióny striebra pôsobia antistaticky a pomáhajú pri hojení rôznych rán a odrenín. Vďaka technológii výroby je ClimaWell prekvapivo odolný voči oderu. Vlákno je pritom aj dobre recyklovatelné. Materiál: 60% ClimaWell + 20% CoolMax + 10% PAD + 5% PP + 5% Elastan.

Cena s DPH: 6,90 €

Ponožky Manager bamboo winter

Ponožky, ktoré by v zime nemali chýbať vo výbave žiadneho gentlemana. Elegantné jednoduché, funkčné a pritom nenápadné. Vnútorná strana froté. Spevnená päta a špička, vysoký odvod vhlkosti. Antibakteriálna úprava Stop Bacteria. Vďaka zloženiu materiálu maximálnu odolnosť proti zápachu.

materiál: 60% bambusové vlákno + 30% polypropylén + 10% lycra

Cena s DPH: 6,50 €

Ponožky Manager bamboo

Ponožky ktoré by nemali chýbať vo výbave žiadneho gentlemana. Sú elagantné jednoduché, funkčné a pritom nenápadné. Majú odvetraný sieťovaný priehlavok, zosilnenú pätu a špičku. Veľmi dobre odvádzajú vlhkosti a sú antibakteriálne. Vďaka zloženiu materiálu majú maximálnu odolnosť proti zápachu.

 

Materiál: 80% bambusové vlákno + 10% polypropylén + 10% Elastan

Cena s DPH: 5,50 €

Ponožky merino vlna

Unikátna kombinácia MULNTITECH(merinovlna+polyamid s ióntami striebra), ELASTANU,POLYPROPYLÉNU a POLYAMIDU, zabezpečuje maximálnu odolnosť proti pachom a baktériam a to všetko pri dokonalom prispôsobení sa nohe. Maximálny komfort pri nosení zabezpečuje presný strih na ľavú a pravú nohu, odvodové kanáliky a zónované pletenie ponožky. 

Cena s DPH: 10,90 €

Ponožky trail bamboo

Turistické ponožky značky Progress s bambusom na celoročné použitie. Bambusové vlákno má prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Majú zosilnenú pätu a špičku, spevnenú achilovku a chodidlo. Mikroplyš v exponovaných častiacha elastický prvok okolo členku kvôli fixácii.

 

Materiál: 45% vlákno z bambusu + 35% polypropylén + 5% bavlna + 15% Elastan

Cena s DPH: 7,90 €

Ponožky X - Treme - zimné trekingové ponožky s Merinom

Anatomicky tvarované  ponožky X-Treme sú určené pre extrémne podmienky. Udržia nohy teplé i v najukrutnejších mrazoch.Odvádzajú prebytočnú vlhkosť, vďaka ergonomickej konštrukcii pre ľavú a pravú nohu, výborne sedia, netočia sa a nikde netlačia. Kombináciou vlákien merinovlny, akrylu, polypropylénu a elastanu vynikajú extrémnou tepelnou izoláciou a tiež  odolnosti proti nepríjemného zápachu aj po dlhšom nosení. Zosilnené mrazuvzdorné oblasti prstov, chodidla a päty chránia nohu proti premrznutiu a otlakom. Vrchná časť ponožky sa stará o optimálnu ventiláciu a odvod potu a vlhkosti. Ideálne ponožky pre zimné radovánky.

Cena s DPH: 11,90 €

Ponožka lyžiarska - vysoká

Vysoká zimná termoponožka do lyžiarok alebo na zimnú turistiku. Zpevnená holenná časť zaručí pohodlie či už freeridovým alebo raceovým lyžiarom.

Materiál: 52% CoolMax 36% polypropylén a 12% Elastan

Cena s DPH: 13,90 €

Ponožky ski bamboo

Zimné podkolienky na lyžovanie a iné športy s bambusom. Spevnená päta a špička. Spevnené chodidlo. Elastecký pásik okolo priehlavku a nad členkom proti pretáčaniu. Zoslabené časti pre lepšie odvetrávanie. Vnútorný plyš  na exponovaných miestach . Prirodzená odolnosť bambusu proti zápachu.

materiál: 52% bambusové vlákno + 38 polypropylén + 10% lycra

Cena s DPH: 13,50 €
Nákupný košík: 0,00 €

Vyberte si nižšie

  Muži Ženy Deti
Prvá vrstva Spodné prádlo (17) Spodné prádlo (22) Spodné prádlo (0)
Bez rukávu (16) Bez rukávu (24) Bez rukávu (3)
Krátky rukáv (43) Krátky rukáv (47) Krátky rukáv (8)
Dlhý rukáv (37) Dlhý rukáv (37) Dlhý rukáv (8)
Spodky dlhé (14) Spodky dlhé (12) Spodky dlhé (7)
 
Stredná vrstva Mikiny, flísky a vesty (29) Mikiny, flísky a vesty (29) Mikiny, flísky a vesty (9)
 
Vrchná vrstva Bundy a vrchné vrstvy (32) Bundy a vrchné vrstvy (28) Bundy a vrchné vrstvy (3)
Nohavice (49) Nohavice (42) Nohavice (5)
 
Ostatné Ponožky (29) Ponožky (29) Ponožky (11)
Doplnky (32) Doplnky (35) Doplnky (9)

Športy
  Atletika (347) Hokej (88) Loptové športy (263)
  Cyklistika (393) Lyže (357) Vodácké športy (233)
  Turistika (585)   Všeobecné (653)

Štandartný výpis
  Prehľad kolekcií Horúce novinky Výpredaj